UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 9816551
nr 981 6551
Golvur
saknar urverk, 1800-tal, höjd: 215 cm, ådringsmålat
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2015
kl 18:53:27
100 kr
200 kr
250 kr